![Hem çaldı, hem söyledi](http://www.haberatorkibris.com/d/news/2790.jpg)
Hem çaldı, hem söyledi
Sevilen şarkıcı Atiye’nin sahne aldığı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Mersin Özgecan Aslan Meydanı’nda düzenlenen konser, olumsuz hava koşulları nedeniyle dün gece gerçekleşebildi.
A+A-
Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen konserde Atiye, hem sesiyle hem de güzelliğiyle dinleyicilerini büyüledi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konseri için özel tasarlattığı bembeyaz kıyafetiyle güzel şarkıcı dikkat çekti.
Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Atiye’ye hareketli şarkılarında dansçıları da eşlik etti. Atiye konserinde kendi çaldığı darbuka ile de Mersinlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.
HABERE YORUM KAT