![Liseler hentbolda kapışıyor](http://www.haberatorkibris.com/d/news/2800.jpg)
Liseler hentbolda kapışıyor
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen Liselerarası Hentbol Birinciliği'nde dün kızlarda iki, erkeklerde ise bir maç oynandı.
A+A-
Kızlarda Haydarpaşa Ticaret Lisesi, Lefkoşa Türk Lisesi'ni 16-15, Yakın Doğu Koleji de Anafartalar Lisesi'ni 20-19 yendi. Erkeklerde oynanan tek mücadelede ise Hala Sultan İlahiyat Koleji ile Levent Koleji 17-17 berabere kaldı.
HABERE YORUM KAT