1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. "Türkiye Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu” na üye oluyor
"Türkiye Kamu Çalışanları Hak  Sendikaları Konfederasyonu” na üye oluyor

"Türkiye Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu” na üye oluyor

HAKSEN Eşit Hak ve Adalet Sendikası “Türkiye Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu” na üye oluyor.

A+A-

Sendikamız HAKSEN Eşit Hak ve Adalet Sendikası; I. Olağan Genel Kurul’da üyelerden aldığı yetkiye dayanarak; Türkiye Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu’na üyelik başvurusu yapmıştır.

Konfederasyona yaptığımız başvuru onaylanmış olup, resmi katılım Ekim 2019’da Ankara’da yapılacak katılım işlemlerinden sonra gerçekleşecektir.

Ekim Ayı başında gerçekleşecek resmi, resmen katılım sendikamızın ve üyelerimizin konfederasyon imkanlarından faydalanmasını da sağlayacaktır.

Sendikamızla aynı prensipleri paylaşan,

“Siyasi partilerin arka bahçesi olmadan”

“Emeğin Hakkını Gerektiği Gibi Alması İçin Mücadele Veren”

“İnsan haklarına dayalı bir sendikal anlayışın gelişmesi ve çalışma hayatının uluslararası normlara uygun hale getirilmesini sağlamak” için;

Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu ile iş birliği yapmayı karşılıklı kazanç ve güç birliği olarak değerlendiriyoruz.

Hem çalışma hayatına daire tecrübeleri paylaşmak, hem de ülke sınırları dışına taşmak, mutlaka olumlu yansımalar getirecektir. Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu Yönetim Kuruluna ve Konfederasyon Başkanı Sayın Ayhan Çivi 'ye konuyu önemle ele alıp bu noktaya taşıdıkları için HAKSEN yönetim Kurulu ve üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.