![Zeytin toplarken beton zemine düşüp ağır yaralandı](http://www.haberatorkibris.com/d/news/23786.jpg)
Zeytin toplarken beton zemine düşüp ağır yaralandı
3 metre yükseklikten beton zemine düştü.
A+A-
07.10.2019 tarihinde, saat 18.30 sıralarında, Çamlıbel’de Erdal CESURER (E-54), ikametgahının avlusunda bulunan zeytin ağacından merdiven ile zeytin topladığı sırada dengesini kaybederek yaklaşık 3 metre yükseklikten beton zemine düştü. Erdal CESURER Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine kaldırılarak yapılan tedavinden ardından yoğun bakım servisinde müşahede altına alındı.
HABERE YORUM KAT