1. YAZARLAR

  2. Arif Alasya

  3. Teşekkürler
Arif Alasya

Arif Alasya

Yazarın Tüm Yazıları >

Teşekkürler

A+A-
Çok çok uzun bir süredir çeşitli gazetlerde haftada üç gün siz okuyucularımla birlikte olmaktayım. Bunca zaman hep sizlerin gösterdiği ilgi ile de yazmaya devam ettim. Hep beni teşvik ettiniz sizlere teşekkür ederim. Bana gazetelerinde yazma imkânı tanıyan Haberalkıbrıslı, Detay ve Haberatör gazeteleri sahip ve yöneticilerine sonsuz teşekkürler. Zaman zaman yazılarıma yer veren dergi ve diğer yayın organlarına da teşekkür ederim.
Uzun bir süredir düşüncelerimi duyurmakta bana studyosunu açmış olan ve haftada iki kez beni konuk olarak ağırlayan Radyo Mayıs yöneticilerine ve program yapıcısı Ali Kişmir’e teşekkürü bir borç bilirim.
Gazete ve radyo çalışmalımlarımın yanında birçok kanaldaki program yapıcısı arkadaşlarım beni programlarına konuk alarak beni onurlandırdı buradan bu doslarıma da çok çok teşekkürler.
Bütün bu çalışmalarımı hep zevk ve şevkle yaptım. Hep siz Okuyucu, dinleyici ve izleyicilerin sevgi ve saygısı ile yaptım.
Bütün bu çalışmalarımda hedefim hiçbir zaman şahıslar olmadı hep toplum adına, hep halkımızın hakça bir düzen içinde yaşamasına yönelik yapıcı ve eleştirler ile hatırlatmalar olmuştur.
Birçok dost kazandığım gibi muhakkak birçok da düşman edinmişimdir. Başata dost sonra da düşman olanlara da rastlamadım değil. Buradan tüm dost olup dost kalanlara, dost olup sonradan düşman olanlara ve düşmanlarıma da teşekkür ederim.
Artık yazı yazmktan, Radyo programı yapmaktan, Televizyon programlarına katılmaktan vazgeçme kararı aldım.
Böylesi bir kararı almamın en büyük nedeni bu uzun yolda değişen hiçbir şeyin olmadığını görmektir.
Yakında bir seçim var gözlemlediğim kimsesinin yazılanı, söyleneni ve gösterileni görmeyeceği ve yine sandığa gidecek seçmen
1-    Takım tutar gibi parti veya şâhısa.
2-    Kendisine veya ailesine menfaat sağlananlara
3-     Acaba bana da bir şey çıkar mı diye yakınlarına oy verecekler.
Olarak üç sınıfta toplanacak olmasını gözemlemekteyim.
Basındaki tüm görevlerime son verirken başta beni ilgi ile izleyen dinleyen ve okuyuanlara, gazete, radyo ve ekranlarında bana yer veren TV kanallarına sonsuz teşekkürler.
Hoşçakalın..
Saygılarımla
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.